Gmina Borowie, woj. mazowieckie

ul. A. Sasimowskiego 2

tel./fax 25 685 90 70/72

gmina@borowie.pl

Strona BIP Urzędu

Obchody Dnia Dziecka w Gminie Borowie

16. 08. 05

W dniu 1 czerwca 2016 roku z okazji Dania Dziecka Wójt Gminy Wiesław Gąska wspólnie z Sekretarzem Gminy Martą Serzysko odwiedzili cztery przedszkola znajdujące się na terenie gminy. Z tej okazji przedszkolakom wręczono słodycze.

Dzieci z klas I-II publicznych szkół podstawowych z terenu gminy obchodziły wspólnie swoje święto podczas pikniku na ścieżce ekologicznej w Słupie Pierwszym, która powstała na zrekultywowanym wysypisku śmieci. Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury zorganizowali dla dzieci wiele atrakcji: mecz piłki nożnej, przeciąganie liny, skok w dal, budowanie z piasku zamków i wulkanów, pogadanka poprowadzona przez policjantów na temat bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu. Był także czas na pieczenie nad wielkim ogniskiem kiełbasek.

 

Tam również, z życzeniami dla dzieci przybyli przedstawiciele lokalnych władz w osobach wójta gminy i sekretarz gminy, którzy poza życzeniami przywieźli ze sobą słodkie smakołyki.

Kontakt

Gmina Borowie, woj. mazowieckie

ul. A. Sasimowskiego 2

tel./fax 25 685 90 70/72

gmina@borowie.pl

Do góry

Strona korzysta z tzw. plików cookies w celach gromadzenia statystyk oglądalności. Ustawienia plików cookies możesz zmienić w konfiguracji przeglądarki.